• JH1 Honkbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Kooten, Dick vanTechnische stafCoach
    Prins, BasTechnische stafAssistent-Coach
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosch, DylanTeamspeler
    Erasmus, RoelandTeamspeler
    Graan, Jim deTeamspeler
    Gueret, LuukTeamspeler
    Hoek, Laurens v/dTeamspeler
    Kooten, Nick vanTeamspeler
    Letsch, BillieTeamspeler
    Lindaart, MaxTeamspeler
    Lopik, Siebren vanTeamspeler
    Meijers, MauriceTeamspeler
    Ram, JaimeTeamspeler
    Striekwold, RubenTeamspeler
    Tenback, TimoTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Moorfielders JH11814132091288129
    2Falcons JH21813051861077926
    3Zuidvogels JH1181026157150722
    4Panters JH11810171711224921
    5Nieuwegein Diamonds JH118738179175417
    6Centrals JH1187110167203-3615
    7Houten Dragons JH1187110145183-3815
    8Falcons JH1184113104171-679
    9Hilversum Hurricanes JH1184014145224-798