• JH1 Honkbal

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Kooten, Dick vanTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosch, DylanTeamspeler
    Brabander, Philip deTeamspeler
    Erasmus, RoelandTeamspeler
    Graan, Bo deTeamspeler
    Graan, Jim deTeamspeler
    Gueret, LuukTeamspeler
    Kooten, Nick vanTeamspeler
    Letsch, BillieTeamspeler
    Lindaart, MaxTeamspeler
    Lopik, Siebren vanTeamspeler
    Offerman, RobertTeamspeler
    Sneep, OleTeamspeler
    Uiterwijk, MilanTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Giants JH11717002675820934
    2Domstad Dodgers JH21713131941098527
    3Zuidvogels JH21711061701125822
    4Green Hearts JH117908169162718
    5Centrals JH1165110109165-5611
    6Apeldoorn Bucks JH1175012112168-5610
    7UVV JH2164012116200-848
    8HCAW JH2172015107270-1634