• HS2 Softbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Akker, Sjaak v/dTechnische stafAssistent-Coach
    Iwaarden, Richard vanTechnische stafAssistent-Coach
    Schmelter, KeesTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akker, Sjaak v/dTeamspeler
    Boon, PeterTeamspeler
    Cate, Michel tenTeamspeler
    Graan, Ronald deTeamspeler
    Hovingh, GerlofTeamspeler
    Iwaarden, Richard vanTeamspeler
    Patist, ChrisTeamspeler
    Schmelter, KeesTeamspeler
    Somers, FemkeTeamspeler
    Son, Tom vanTeamspeler
    Swanink, RichardTeamspeler
    Uiterwijk, RobTeamspeler
    Waal, Jaap deTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals HS2 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Harriers HS11814042001208028
    2Quick Amersfoort HS418130527615112526
    3Domstad Dodgers HS11813052341746026
    4Red Caps HS11811072791978222
    5UVV HS11810172261844221
    6Centrals HS21810172131654821
    7UVV HS2185112183285-10211
    8Knickerbockers HS2185013157276-11910
    9Nieuwegein Diamonds HS3184113180263-839
    10Phoenix HS2183015110243-1336