• HS2 Softbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Akker, Sjaak v/dTechnische stafAssistent-Coach
    Iwaarden, Richard vanTechnische stafAssistent-Coach
    Schmelter, KeesTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akker, Sjaak v/dTeamspeler
    Boon, PeterTeamspeler
    Cate, Michel tenTeamspeler
    Graan, Ronald deTeamspeler
    Hovingh, GerlofTeamspeler
    Iwaarden, Richard vanTeamspeler
    Patist, ChrisTeamspeler
    Schmelter, KeesTeamspeler
    Somers, FemkeTeamspeler
    Son, Ton vanTeamspeler
    Swanink, RichardTeamspeler
    Uiterwijk, RobTeamspeler
    Waal, Jaap deTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals HS2 (SSHWB1 Softbal Senioren Heren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wombats HS218160227510217332
    2Wyck Lions HS218150331112818330
    3Green Hearts HS117131329915814127
    4Knickerbockers HS31812062512114024
    5Houten Dragons HS118828228238-1018
    6Quick Amersfoort HS5188192482123617
    7The Harriers HS1177010160214-5414
    8Centrals HS2187011193228-3514
    9UVV HS2186012193285-9212
    10UVV HS1186012185270-8512
    11Phoenix HS2185013155248-9310
    12Nieuwegein Diamonds HS3182016159363-2044