• HS2 Softbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Akker, Sjaak v/dTechnische stafAssistent-Coach
    Iwaarden, Richard vanTechnische stafAssistent-Coach
    Schmelter, KeesTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akker, Sjaak v/dTeamspeler
    Boon, PeterTeamspeler
    Cate, Michel tenTeamspeler
    Graan, Ronald deTeamspeler
    Hovingh, GerlofTeamspeler
    Iwaarden, Richard vanTeamspeler
    Patist, ChrisTeamspeler
    Schmelter, KeesTeamspeler
    Somers, FemkeTeamspeler
    Son, Tom vanTeamspeler
    Swanink, RichardTeamspeler
    Uiterwijk, RobTeamspeler
    Waal, Jaap deTeamspeler
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    20 sep. 18:3018:30Red Caps HS1 - Centrals HS2
    25 sep. 20:3020:30UVV HS1 - Centrals HS2
    27 sep. 19:0019:00Centrals HS2 - UVV HS2
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals HS2 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Harriers HS11612041691115824
    2Quick Amersfoort HS416120425314311024
    3Domstad Dodgers HS11511041801364422
    4Red Caps HS1159062311676418
    5UVV HS1159061901434718
    6Centrals HS2158071771423516
    7UVV HS2154110148252-1049
    8Nieuwegein Diamonds HS3164111165216-519
    9Knickerbockers HS2164012144254-1108
    10Phoenix HS2153012102195-936