• Softbal Heren 1

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Akker, Sjaak v/dTechnische stafAssistent-Coach
    Iwaarden, Richard vanOverige staf
    Schmelter, KeesTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Akker, Sjaak v/dTeamspeler
    Boon, PeterTeamspeler
    Cate, Michiel tenTeamspeler
    Cirkel, GerbenTeamspeler
    Graan, Jim deTeamspeler
    Gueret, LuukTeamspeler
    Hovingh, GerlofTeamspeler
    Hovingh, LarsTeamspeler
    Iwaarden, Richard vanTeamspeler
    Letsch, BillieTeamspeler
    Patist, ChrisTeamspeler
    Schmelter, KeesTeamspeler
    Sloezarwij, ChrisTeamspeler
    Somers, PhilipTeamspeler
    Swanink, RichardTeamspeler
    Uiterwijk, RobTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals HS1 ( 2e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Panters HS118180034416118336
    2Wyck Lions HS11712142281557325
    3Domstad Dodgers HS11812062752096624
    4Green Hearts HS11610062362053120
    5UVV HS21810082772116620
    6Houten Dragons HS117809234236-216
    7Centrals HS1176110208236-2813
    8UVV HS1174013165276-1118
    9Nieuwegein Diamonds HS3184014186317-1318
    10Firebirds BSC HS2182016139286-1474
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Centrals HS1

    Fastpitch Softbal Senioren Heren

    12,24

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,76

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd