• H1 Honkbal

  • Centrals H1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Akker, Casper v/dTechnische stafTeammanager
    Akker, Sebas v/dOverige stafTeammanager
    Offerman, AntoineTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Akker, Casper v/dTeamspeler
    Akker, Sebas v/dTeamspeler
    Bosch, DylanTeamspeler
    Graan, Bo deTeamspeler
    Hovingh, LarsTeamspeler
    Meijers, MauriceTeamspeler
    Offerman, EricTeamspeler
    Offerman, MichelTeamspeler
    Patist, ChrisTeamspeler
    Prins, BasTeamspeler
    Scharringa, HenkTeamspeler
    Swanink, DanielTeamspeler
    Waal, Roland deTeamspeler
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    29 mei. 14:3014:30Hazenkamp H2 - Centrals H1
    12 jun. 11:0011:00Centrals H1 - Cheetahs H1
    19 jun. 14:0014:00Centrals H1 - Royals H1
    22 jun. 19:0019:00Centrals H1 - Houten Dragons H1
    26 jun. 14:3014:30Arnhem Rhinos H1 - Centrals H1
    3 jul. 12:0012:00Centrals H1 - PSV H2
    28 aug. 14:0014:00Centrals H1 - ROEF! H1
    3 sep. 15:0015:00Hazenkamp H3 - Centrals H1
    11 sep. 14:0014:00Centrals H1 - Hazenkamp H2
    18 sep. 14:3014:30Cheetahs H1 - Centrals H1
    25 sep. 15:0015:00Royals H1 - Centrals H1
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals H1 (HSTB1 Honkbal Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hazenkamp H2550070422810
    2Houten Dragons H143014122196
    3Cheetahs H153027257156
    4Royals H15302534496
    5Centrals H15302393546
    6PSV H263035879-216
    7Hazenkamp H34103474702
    8Arnhem Rhinos H15104554962
    9ROEF! H150052080-600
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hazenkamp H2

    VS

    Centrals H1

    29 mei 202214:30 uur
    Sportpark Staddijk 1 - Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Centrals H1

    Honkbal Senioren

    7,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd