• H1 Honkbal

  • Centrals H1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Offerman, AntoineTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Bosch, DylanTeamspeler
    Graan, Bo deTeamspeler
    Kooten, Nick vanTeamspeler
    Meijers, MauriceTeamspeler
    Offerman, EricTeamspeler
    Offerman, MichelTeamspeler
    Prins, BasTeamspeler
    Scharringa, HenkTeamspeler
    Streifel, KevinTeamspeler
    Waal, Roland deTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals H1 ( 4e klasse Poule B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hazenkamp H21613031711215026
    2Houten Dragons H1151104175809522
    3Royals H11610061691541520
    4Cheetahs H1159061691492018
    5Arnhem Rhinos H1169071951128318
    6PSV H216538135187-5213
    7Hazenkamp H3166010182179312
    8Centrals H1164210109162-5310
    9ROEF! H116031376237-1611
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Centrals H1

    Honkbal Senioren

    6,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,63

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd