• H1 Honkbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Akker, Sebas v/dOverige stafTeammanager
    Vermeulen, RickTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    Akker, Casper v/dTeamspeler
    Akker, Sebas v/dTeamspeler
    Boekel, Erik vanTeamspeler
    Cruz Fuentes, HenryTeamspeler
    Hernandez, LuisTeamspeler
    Krulder, ArnoTeamspeler
    Patist, ChrisTeamspeler
    Prins, BasTeamspeler
    Scharringa, HenkTeamspeler
    Swanink, DanielTeamspeler
    Vermeulen, RickTeamspeler
    Waal, Roland deTeamspeler
    Zwaneveld, BartTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals H1 (HSWB1 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cardinals H118160222812710132
    2Hazenkamp H218140426214012228
    3Royals H118140424312711628
    4Gryphons H11812062131397424
    5Starlights H1188010160173-1316
    6Centrals H118909142195-5314
    7Ducks H1186012158189-3112
    8ROEF! H1186012199276-7712
    9MULO Schakenraad Advocaten184014144224-808
    10Maastricht H1181017113272-1592