• DS2 Softbal Week vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Aarle, Maaike vanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, MariekeTeamspeler
    Carlson, JasminTeamspeler
    Henriquez, MarjorieTeamspeler
    Land, Amber van 'tTeamspeler
    Schenk, VivienneTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals DS2 (SSDWB1 Softbal Senioren Dames Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Centrals DS21816111484010833
    2Euro Stars DS31814312059011531
    3UVV DS21810261371073022
    4Quick Amersfoort DS2181017116110621
    5Birds DS31810081481044420
    6Orioles DS2189091261111518
    7Wombats DS1188010105145-4016
    8Red Caps DS11871101491311815
    9Domstad Dodgers DS218111652208-1563
    10Hilversum Hurricanes DS218011743183-1401