• Softbal Dames 1 Centrals/UVV

  • Centrals/UVV DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Bakker, LauraTechnische stafCoach
    Vlaminckx, CarinTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Dudink, MaraTeamspeler
    Graaf, Iris deTeamspeler
    Grootings, SennaTeamspeler
    Halvorsen, BeritTeamspeler
    Heijnsdijk, LaurenTeamspeler
    Heman, IsisTeamspeler
    Konings, FleurTeamspeler
    Lijffijt, PienTeamspeler
    Maassen, AnoukTeamspeler
    Oomen, MadeliefTeamspeler
    Steen, Stacey v/dTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals/UVV DS1 ( 2e klasse Poule B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neptunus/Storks Sirens1290388394918
    2Hilversum Hurricanes DS11290389503918
    3Caribe DS112705110951514
    4DVH DS11270588602814
    5Centrals/UVV DS1126069892612
    6Onze Gezellen DS3124087390-178
    7Sparks Haarlem DS312001242162-1200

    Poulestanden Centrals/UVV DS1 ( 2e klasse Onderste-8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Centrals/UVV DS1141112114526223
    2BSC Almere DS114905127755218
    3Ducks DS11471696682815
    4Onze Gezellen DS31261583582513
    5Cheetahs DS11052358372112
    6Zwijndrecht DS110406979168
    7ROEF! DS214311057142-857
    8Sparks Haarlem DS312201033142-1094
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Centrals/UVV DS1

    Fastpitch Softbal Senioren Dames Vervolgcompetitie

    8,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,64

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd