• Honkbal U15-2

  • Centrals HB U15-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Dulk, Petra denOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Groen, KaidenTeamspeler
    Hoogendijk, PaulTeamspeler
    Vis, IJsbrandTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals HB U15-2 ( 3e klasse Poule G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Domstad Dodgers HB U15-11615012394619330
    2Nieuwegein Diamonds HB U15-11614022098112828
    3Centrals HB U15-11712141881058325
    4Firebirds BSC HB U15-11610151411202121
    5Centrals HB U15-217818139172-3317
    6Hilversum Hurricanes HB U15-217809158157116
    7Domstad Dodgers HB U15-2167181771621515
    8Houten Dragons HB U15-216709120151-3114
    9BSC Almere HB U15-353025028226
    10Knickerbockers HB U15-1154011115164-496
    11Panters HB U15-117101690230-1402
    12HCAW HB U15-314001443253-2100