• Honkbal U15-2

  • Centrals HB U15-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Dulk, Petra denOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Groen, KaidenTeamspeler
    Hoogendijk, PaulTeamspeler
    Vis, IJsbrandTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals HB U15-2 ( 3e klasse Poule G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Domstad Dodgers HB U15-11514012194317628
    2Nieuwegein Diamonds HB U15-11412021737110224
    3Centrals HB U15-1151113174938123
    4Firebirds BSC HB U15-11610151411202121
    5Centrals HB U15-217818139172-3317
    6Hilversum Hurricanes HB U15-216808146144216
    7Houten Dragons HB U15-214707109118-914
    8Domstad Dodgers HB U15-2146171571362113
    9BSC Almere HB U15-342024625214
    10Knickerbockers HB U15-1143011100157-574
    11Panters HB U15-116101583215-1322
    12HCAW HB U15-313001340233-1930