• AH1 Honkbal Week man

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Dam, Atilla vanTechnische stafAssistent-Coach
    Philippi, BerryTechnische stafAssistent-Coach
    Sneep, AdOverige stafTeammanager
    Uiterwijk, RobTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dam, Quinten vanTeamspeler
    Duynstee, NoachTeamspeler
    Graan, Bo deTeamspeler
    Kruiniger, EsaiTeamspeler
    Philippi, JobTeamspeler
    Sneep, FlintTeamspeler
    Sneep, OleTeamspeler
    Uiterwijk, MilanTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals AH1 (HAWC1 Honkbal Aspiranten Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hilversum Hurricanes AH21813142011317027
    2Zuidvogels AH11810171541163821
    3Nieuwegein Diamonds AH11810081791463320
    4Centrals AH118918155147819
    5Phoenix AH1188281821463618
    6Knickerbockers AH1188191601342617
    7Houten Dragons AH2182016110321-2114