• Honkbal U15-1

  • Centrals HB U15-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Janssen, FonsTechnische stafCoach
    Langendonk, EefkeTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFoto
    Coevorden, Ilan vanTeamspeler
    Coevorden, Samuel vanTeamspeler
    Duynstee, MerlijnTeamspeler
    Helsper, MauritsTeamspeler
    Janssen, LarsTeamspeler
    Tabak, TiesTeamspeler
    Taudin Chabot, MatsTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    8 okt. 12:0012:00BSC Almere HB U15-3 - Centrals HB U15-1
    30 dec. 10:0010:00Centrals HB U15-1 - Houten Dragons HB U15-2
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Centrals HB U15-1 ( 3e klasse Poule G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Domstad Dodgers HB U15-11514012194317628
    2Nieuwegein Diamonds HB U15-11412021737110224
    3Centrals HB U15-1151113174938123
    4Firebirds BSC HB U15-11610151411202121
    5Centrals HB U15-217818139172-3317
    6Hilversum Hurricanes HB U15-216808146144216
    7Houten Dragons HB U15-214707109118-914
    8Domstad Dodgers HB U15-2146171571362113
    9BSC Almere HB U15-342024625214
    10Knickerbockers HB U15-1143011100157-574
    11Panters HB U15-116101583215-1322
    12HCAW HB U15-313001340233-1930
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BSC Almere HB U15-3

    VS

    Centrals HB U15-1

    08 oktober 202212:00 uur
    Fanny Blankers Koen Sportpark 5 - Softbal / Jeugd Honkbal

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Centrals HB U15-1

    Honkbal u15

    11,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,53

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd